Jau februārī – Baltijas vērienīgākais tūrisma notikums `BALTTOUR 2013`!

No 8 līdz 10 februārim Ķīpsalā notiks 20 starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2013", kas katru aicinās apskatīt un izbaudīt jaunās sezonas karstākās un izdevīgākās tūrisma iespējas un piedāvājumus Latvijā, Baltijā un visā pasaulē.

`Šogad `Balttour` svin 20 gadu jubileju! Ja salīdzina ar cilvēka mūžu gājumu, tad šobrīd izstādes dzīvē ienāk briedums, pašapziņa un pārliecība. Esmu gandarīta par izstādes apjoma pieaugumu un izstādes kvalitatīvo attīstību. Ikviens izstādes apmeklētājs, vienalga, vai viņš ir Latvijas vai pasaules apceļotājs, kaislīgs kultūru pētnieks vai jaunu galamērķu mednieks, `Balttour 2013` atradīs savai sirdij un makam ko piemērotu,` norāda Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidente Kitija Gitendorfa.

Šogad "Balttour" ir sasniedzis rekordlielu dalībnieku skaitu – izstādes hallēs "Apceļo Latviju" un "Atklāj pasauli!" varēs apskatīt vairāk nekā 300 stendus, kuros savus piedāvājumus prezentēs ap 700 tūrisma uzņēmumu no Latvijas, Azerbaidžānas, Čehijas, Vācijas, Spānijas, Gruzijas, Grieķijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Horvātijas, Tunisijas, Turcijas, Itālijas, Slovākijas, Indijas, Ganas un citām tikpat kolorītām valstīm.

Pirmo reizi `Balttour` piedalīsies dažādo iespaidu zeme Vjetnama, tropiskā Taivāna un viena no vecākajām valstīm Āzijā – Mjanma. Izstādē piedalīsies vēl līdz šim nebijis dalībnieku skaits no kaimiņvalstīm Igaunijas un Lietuvas, kopā 33 tūrisma uzņēmumi.

"Balttour 2013" piedalīsies vairāk nekā 34 valstu tūrisma pārstāvniecības, viesnīcas, transporta kompānijas un citi ar tūrismu saistīti uzņēmumi, kas sevi prezentēs gan nacionālajās, gan atsevišķu kompāniju ekspozīcijās. Plānots, ka izstādi trīs dienu laikā apmeklēs vairāk nekā 30 000 interesentu.

"Balttour" biznesa forums

Jau otro gadu izstādi "Balttour" atklās profesionālais forums, kas no 6. līdz 9. februārim Rīgā pulcēs simtiem pārstāvju no Baltijas un NVS valstu tūrisma uzņēmumiem, valstu pārstāvniecībām un profesionālajām organizācijām.

"Balttour forums. NVS valstu fokuss" ir biznesa forums Baltijas un NVS valstu tūrisma profesionāļiem, kas aktivizē tūrisma pakalpojumu apmaiņu reģionā, nodrošinot efektīvu pārdošanas un pirkšanas platformu, organizējot tūrisma profesionāļu diskusijas un piedāvājot neformālus pasākumus kontaktu veidošanai. Vairāk: www.balttour.lv/forum

"Balttour 2013" izstādi un forumu rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Darba laiks:
8. februārī plkst. 10.00–19.00
9. februārī plkst. 10.00–18.00
10. februārī plkst. 10.00–17.00

Uzmanību! Profesionāļu laiks – 8. februārī 10.00–13.00 (Ls 7,5)