Aicina piedalīties centrālās Eiropas un Austrumeiropas medicīnas tūrisma konferencē

Konference notiks 18. un 19. jūnijā Budapeštā.

Pēc organizatoru vārdiem, tā būs pirmā šāda veida konference, kurā medicīnas un veselības pakalpojumu sniedzējiem būs iespēja maksimāli palielināt savas iestādes potenciālu, apkalpojot starptautiskus klientus.

Konferences uzmanības centrā būs jautājums, kā padarīt savu medicīnas vai veselības iestādi pievilcīgu un apmierināt klientu vajadzības nevainojami - Make Your Facility Attractive & Meet Patient Needs Perfectly.

Konferences rīkotājs – tirgus izpētes institūts „Euro Events”. Sarīkojums sola 20 augsta līmeņa ekspertu uzstāšanos, dalīšanos pieredzē ar veiksmes stāstiem, stratēģisku skatījumu uz nozares attīstību, interaktīvu darba formu utt. Aplūkojamo jautājumu sarakstā ietvertas medicīnas un veselības tūrisma jaunākās tendences, uzticamības veidošanas aspekti, zīmolvedības stratēģijas izstrāde u. c.

Konferencē tiek gaidīts plašs speciālistu loks: medicīnas un veselības pakalpojumu sniedzēji, apdrošināšanas kompānijas, medicīnas un veselības tūrisma aģentūras, lēmumpieņēmēji, medicīnas un veselības tūrisma interneta vietnes u.c.