Daugavpilī tiekas Vitebskas apgabala un Latvijas tūroperatori

14jūnijā Daugavpilī norisinājās Vitebskas apgabala tūroperatoru vizīte, kuras mērķis bija iepazīties ar Daugavpils un Latvijas kopumā tūrisma piedāvājumu. Vizītē piedalījās piecu Baltkrievijas tūrisma uzņēmumu pārstāvji.un septiņi Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācijas pārstāvji, kas piedalās ERAF finansētā projektā „Latvijas ilgtspējīga tūrisma klasteris”, lai ar Vitebskas apgabala tūroperatoriem apspriestu iespējas paplašināt biznesa sadarbību, veidojot kopīgus produktus un izmantojot Latvijas partneru piedāvātos starptautisko grupu ceļojumu plānošanas un rezervēšanas rīkus.

Kā pēc vizītes norādīja Vitebskas tūroperatoru pārstāvji, Latvijas, t.sk. Daugavpils, piedāvājums ir ļoti plašs, ar labu un konkurētspējīgu tūrisma infrastruktūru, kas sniedz iespējas nākotnē plānot pilnvērtīgus tūrisma grupu braucienus. 

Vizītes laikā jau notika konkrētas biznesa sarunas, kuras tuvākajā laikā pārraugs kopīgos sadarbības projektos, veicinot Latvijas tūrisma piedāvājuma eksportu.

Vizīte tika organizēta sadarbojoties Latvijas Republikas konsulātam Vitebskā, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijai un Daugavpils Tūrisma informācijas centram.

www.mfa.gov.lv