Aicinām Latvijas uzņēmējus piedalīties Latvijas-Uzbekistānas biznesa forumā

Informējam, ka oktobra vidū Rīgā uzturēsies V.E. Uzbekistānas Republikas prezidents Islams Karimovs ar pavadošo biznesa delegāciju. Īsi pirms Uzbekistānas prezidenta vizītes, Latvijā ieradīsies arī Uzbekistānas Republikas Ārējo ekonomisko sakaru, investīciju un tirdzniecības ministrs Eljars Gaņijevs ar pavadošo uzņēmēju delegāciju.

Uzbekistānas uzņēmumu delegācijas saraksts (informācija krievu valodā): http://www.liaa.gov.lv/files/liaa/attachments/tikai_uznemeji_spisok_uchastnikov.pdf 

Aicinām Latvijas uzņēmējus piedalīties Latvijas-Uzbekistānas biznesa forumā, kas notiks 2013. gada 15. oktobrī viesnīcā "Radisson Blu Daugava Hotel" zālē "Daugava" (Rīga, Kuģu iela 24, 1. stāvs)! Reģistrācija biznesa forumam un divpusējām tikšanām no plkst. 9.30, biznesa foruma sākums – plkst. 10.00.

Biznesa forumā tiks prezentēta Uzbekistānas un Latvijas uzņēmējdarbības vide un iespējamie sadarbības virzieni, kā arī Latvijas loģistikas sektors un Uzbekistānas pārtikas sektors. Biznesa forumā ieplānotas arī Latvijas uzņēmēju tikšanās ar Uzbekistānas kompāniju un citu institūciju pārstāvjiem.

Interesentus aicinām pieteikties līdz 11. oktobrim, aizpildot elektronisko pieteikuma formu šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/node/3348 

Pasākuma programma Jums tiks nosūtīta pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Dalība pasākumā bezmaksas.